Hans Ekvall oljemålning

Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS EKVALL (född 1919-2005), tänkaren, signerad och daterad Hans Ekvall -95, olja på pannå, ca 43x33 cm

301029

2015-03-24