Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS EKVALL (född 1919-2005), tänkaren, signerad och daterad Hans Ekvall -95, olja på pannå, ca 43x33 cm
301029
2015-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här