Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHANNES GEBHARD (Finland 1894-1969), "Långa bron, Helsingfors", signerad Joh. G-d, daterad á tergo -26, olja på duk, ca 47x57 cm
Färgbortfall, krackeleringar
301035
2015-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här