Johannes Gebhard oljemålning

Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

JOHANNES GEBHARD (Finland 1894-1969), "Långa bron, Helsingfors", signerad Joh. G-d, daterad á tergo -26, olja på duk, ca 47x57 cm

Färgbortfall, krackeleringar

301035

2015-03-24