Miro Litographe 4 band
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MIRÓ LITHOGRAPHE I-IV(4). MOURLOT, F., o.a. Joan Miró. Lithographe. I-IV. Paris 1930-72, 4:o,10 dubbelsidiga och 13 enkelsidiga färglitografier i original J. Miró, och andra illustrationer. Linneband i original med omslag, 4 med plastomslag
omslagen med skador, obetydligt siltage
301056
2015-03-24