Miro Litographe 4 band

Miro Litographe 4 band
Miro Litographe 4 band

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MIRÓ LITHOGRAPHE I-IV(4). MOURLOT, F., o.a. Joan Miró. Lithographe. I-IV. Paris 1930-72, 4:o,10 dubbelsidiga och 13 enkelsidiga färglitografier i original J. Miró, och andra illustrationer. Linneband i original med omslag, 4 med plastomslag

omslagen med skador, obetydligt siltage

301056

2015-03-24