Roland Svensson pastell

Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Nassa", signerad och daterad Roland S -79, pastell, ca 43,5x57 cM,
UTSTÄLLD: Prins Eugens Waldemarsudde, Roland Svensson - skärgård, öar och hav, 2010-2011

301061

2015-03-28