Roland Svensson pastell
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Nassa", signerad och daterad Roland S -79, pastell, ca 43,5x57 cM,
UTSTÄLLD: Prins Eugens Waldemarsudde, Roland Svensson - skärgård, öar och hav, 2010-2011
301061
2015-03-28