Matbord dansk möbelproduktion

Matbord dansk möbelproduktion
Matbord dansk möbelproduktion
Matbord dansk möbelproduktion
Matbord dansk möbelproduktion
Matbord dansk möbelproduktion
Matbord dansk möbelproduktion
Matbord dansk möbelproduktion
Matbord dansk möbelproduktion
Matbord dansk möbelproduktion
Matbord dansk möbelproduktion

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD med två utdragsskivor, teak, 1960-tal, dansk möbelproduktion, höjd ca 75, 143x83, skivorna 49,5 cm vardera, totalängd 242 cm

Bruksslitage

301074

2015-03-24