Rysk ikon

Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

IKON, Ryssland, förgylld brons, ca 11,5x7 cm

Buckla, slitage

301079

2015-03-24