Vitrinskåp i rokokostil

Vitrinskåp i rokokostil
Vitrinskåp i rokokostil
Vitrinskåp i rokokostil
Vitrinskåp i rokokostil
Vitrinskåp i rokokostil
Vitrinskåp i rokokostil
Vitrinskåp i rokokostil
Vitrinskåp i rokokostil
Vitrinskåp i rokokostil
Vitrinskåp i rokokostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSSKÅP med vitrindel, 1900-talets första hälft, rokokostil, med intarsia, höjd 205, 126x45 cm, nycklar finns

Bruksslitage, nycklar finns

301089

2015-03-24