Roland Svensson akvarell

Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), Sommarafton på Gillinge, signerad och daterad Roland S. 1958, akvarell/blandteknik, ca 21,5x58 cm

Med dedikation

301094

2015-03-28