Marie-Louise Ekman, I staden

Marie-Louise Ekman, I staden
Marie-Louise Ekman, I staden

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944), Komposition med par, färglitografi, signerad M L de Geer Bergenstråhle 1976, 221/245, 57x84 cm

301096

2015-03-24