Oidentifierad Konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): figurscen, signerad Richard, olja över reproduktion på duk, 124x92 cm

301105

2015-03-28