Oidentifierad konstnär 1900-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (USA 1900-tall): Stadsbild i vinterskrud, signerad Waroll, olja på duk, 61x91,5 cm

301108

2015-03-28