Erland Cullberg

Erland Cullberg
Erland Cullberg
Erland Cullberg
Erland Cullberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CULLBERG, Erland (1931-2012): "Paret", signerad E Cullberg, teckning, 39,5x27 cm
Proveniens: Galerie Belle, Carl-Johan Bolander, Västerås

301115

2015-03-23