Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHARLOTTE FRÖLING (född 1964), "Covered in morning mist", C-print på aluminium, signerad och daterad Charlotte Fröling 2010 a tergo, 1/6, ca 80x80 cm
Upphängningsanordning medföljer
301118
2015-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här