Charlotte Fröling fotografi

Charlotte Fröling fotografi
Charlotte Fröling fotografi
Charlotte Fröling fotografi
Charlotte Fröling fotografi

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLOTTE FRÖLING (född 1964), "Covered in morning mist", C-print på aluminium, signerad och daterad Charlotte Fröling 2010 a tergo, 1/6, ca 80x80 cm

Upphängningsanordning medföljer

301118

2015-03-24