Lena Pettersson litografi

Lena Pettersson litografi
Lena Pettersson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENA PETTERSSON (född 1950), "Den klaraste dagen", signerad Lena Pettersson, 69/220, färglitografi, ca 32x27 cm

301119

2015-03-24