Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKBAROMETER, 1800-talet andra hälft, mässing, blånerad visare, etuiet med kompass i locket, diameter 53 mm
Etui med slitage och skada, tavla med fläckar
301130
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här