Fickbarometer med kompass

Fickbarometer med kompass
Fickbarometer med kompass
Fickbarometer med kompass
Fickbarometer med kompass
Fickbarometer med kompass
Fickbarometer med kompass
Fickbarometer med kompass
Fickbarometer med kompass

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

FICKBAROMETER, 1800-talet andra hälft, mässing, blånerad visare, etuiet med kompass i locket, diameter 53 mm

Etui med slitage och skada, tavla med fläckar

301130

2015-03-28