Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GERARDO CHAVEZ (Peru, född 1937), (2), ur mappen "Face à l´amour, face à la mort...", signerad, numrerade, litografier, 66 x 47 cm
Zustandsbeschreibung
301143
2015-04-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner