Måttstock samt skjutmått

Måttstock samt skjutmått
Måttstock samt skjutmått
Måttstock samt skjutmått
Måttstock samt skjutmått
Måttstock samt skjutmått
Måttstock samt skjutmått
Måttstock samt skjutmått
Måttstock samt skjutmått

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÅTTSTOCK, SKJUTMÅTT, 2 st, 18/1900-tal, England, mässing, ben samt trä, bl a märkta New Swedish samt London Paris, måttstock med kniv samt djupmått märkt L.B Sheffield, längd ihoppfällda ca 8-11,5 cm

Slitage

301144

2015-03-28