Ib Geertsen
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IB GEERTSEN (Danmark 1919-2009), Konkret komposition, monogramsignerad och daterad 28-8-49 IG, tusch och collage, ca 38x49 cm,
UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst
Skador och gulnader
301146
2015-03-28