Philippe Mohlitz

Philippe Mohlitz
Philippe Mohlitz

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE MOHLITZ (Frankrike, född 1941) "Les pilluers d´épaves", signerad och daterad Mohlitz 1977, kopparstick, numrerad 56/100, 18 x 23 cm, oramad

301148

2015-04-02