Tor Hörlin Slussen Stockholm

Tor Hörlin Slussen Stockholm
Tor Hörlin Slussen Stockholm
Tor Hörlin Slussen Stockholm
Tor Hörlin Slussen Stockholm

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOR HÖRLIN (1899-1985), "Brobygget i Söderström/Slussen, signerad och daterad Tor Hörlin 54, blandteknik på duk uppfodrad på pannå, 40x55 cm,
UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst "Båtar, stränder och hav"

301150

2015-03-28