Vtrinskåp

Vtrinskåp
Vtrinskåp
Vtrinskåp
Vtrinskåp
Vtrinskåp
Vtrinskåp
Vtrinskåp
Vtrinskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, vitmålat, höjd 172, 105x43 cm

Skadad lådknopp, slitage, 2 nycklar finns att avhämta på utlämningen

301157

2015-03-24