Lennart Segerstråle etsning

Lennart Segerstråle etsning
Lennart Segerstråle etsning
Lennart Segerstråle etsning
Lennart Segerstråle etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART SEGERSTRÅLE (Finland, 1892-1975), Sträckande fåglar, etsning, signerad och daterad 1926, 16x24 cm

Gulnad

301163

2015-03-24