Grafiska blad
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAFISKA BLAD (3), signerade, Carl Fredrik Reuterswärd, torrnål, 60/115, 17,5 x 13,5, Torsten Renqvist, etsning, 4/65, 12,5 x 13,5, Svenrobert Lundquist, "Självporträtt med Sixten", etsning, 7/25, 31,5 x 24 cm, oramade
301166
2015-04-02