Grafiska blad

Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GRAFISKA BLAD (3), signerade, Carl Fredrik Reuterswärd, torrnål, 60/115, 17,5 x 13,5, Torsten Renqvist, etsning, 4/65, 12,5 x 13,5, Svenrobert Lundquist, "Självporträtt med Sixten", etsning, 7/25, 31,5 x 24 cm, oramade

Zustandsbeschreibung

301166

2015-04-02