Skål och kanna Cypern

Skål och kanna Cypern
Skål och kanna Cypern
Skål och kanna Cypern
Skål och kanna Cypern
Skål och kanna Cypern
Skål och kanna Cypern
Skål och kanna Cypern
Skål och kanna Cypern

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, KANNA, lergods, Cypern ca 800-600 fKr, svart dekor, kannans höjd 24 cm

Slitage, skador

301168

2015-03-26