Eric Cederberg oljemålning

Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC CEDERBERG, (1897-1984): (1900-tal): Skuta på strand, signerad, olja på duk, ca 50x60 cm, oramad

Färgbortfall

301171

2015-03-24