Frans Wallis oljemålning

Frans Wallis oljemålning
Frans Wallis oljemålning
Frans Wallis oljemålning
Frans Wallis oljemålning
Frans Wallis oljemålning
Frans Wallis oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANS WALLIS (född Wien 1883-x), väderkvarn, signerad Wallis, olja på duk, ca 50x61 cm

Något vågig duk

301176

2015-03-24