Frans Wallis oljemålning
2015-03-24
301176
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANS WALLIS (född Wien 1883-x), väderkvarn, signerad Wallis, olja på duk, ca 50x61 cm
Något vågig duk