Madeleine Pyk blandteknik på papper

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Flyg till Mallorca, signerad och daterad M Pyk 1968, blandteknik, 15x18 cm

301185

2015-03-28