Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-tal, förgylld, urtavlan märkt CL Malmsjö, Göteborg, ca 56x34 cm, pendel finns
Färgbortfall, retuscher, nyckel saknas
Pendel finns att hämta i Utlämningen
301186
2015-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här