Förgylld väggpendyl

Förgylld väggpendyl
Förgylld väggpendyl
Förgylld väggpendyl
Förgylld väggpendyl
Förgylld väggpendyl
Förgylld väggpendyl

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, förgylld, urtavlan märkt CL Malmsjö, Göteborg, ca 56x34 cm, pendel finns

Färgbortfall, retuscher, nyckel saknas
Pendel finns att hämta i Utlämningen

301186

2015-03-24