Byrå rokoko Stockholmsarbete
Valmis
2015-03-28
301193
| Korkein tarjous | 19 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
BYRÅ, Stockholms arbete i rokoko, fanerad i bl.a alm och plommon, 3 lådor, förgyllda beslag, höjd ca 82, 99x52 cm
Skador och lagningar, fanerkompletteringar, låsen ej ursprungliga, nyckel finns att avhämta på utlämningen