Byrå rokoko Stockholmsarbete
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, Stockholms arbete i rokoko, fanerad i bl.a alm och plommon, 3 lådor, förgyllda beslag, höjd ca 82, 99x52 cm
Skador och lagningar, fanerkompletteringar, låsen ej ursprungliga, nyckel finns att avhämta på utlämningen
301193
2015-03-28