Byrå rokoko Stockholmsarbete

Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete
Byrå rokoko Stockholmsarbete

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ, Stockholms arbete i rokoko, fanerad i bl.a alm och plommon, 3 lådor, förgyllda beslag, höjd ca 82, 99x52 cm

Skador och lagningar, fanerkompletteringar, låsen ej ursprungliga, nyckel finns att avhämta på utlämningen

301193

2015-03-28