Rosalie Johansson

Rosalie Johansson
Rosalie Johansson
Rosalie Johansson
Rosalie Johansson

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

ROSALIE JOHANSSON (verksam på 1940-talet i Uddevalla), "Blommor i kopparstål", olja på duk uppfodrad på pannå, cm.

301196

2015-03-28