Skrivbord bemålat

Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, beslag i mässing, höjd 78, 112x59 cm

Senare bemålat, senare beslag, utskador under färgen

301197

2015-03-24