Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, beslag i mässing, höjd 78, 112x59 cm
Senare bemålat, senare beslag, utskador under färgen
301197
2015-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här