Skrivbord bemålat
2015-03-24
301197
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets början, beslag i mässing, höjd 78, 112x59 cm
Senare bemålat, senare beslag, utskador under färgen