Emil Hagström
2015-03-28
301199
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMIL HAGSTRÖM (1892-1952), "Utsikt från Tantoberget mot Liljeholmsbron-Stockholm", signerad och daterad E Hagström 1931, blandteknik, 47x60 cm