Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS EKEGÅRDH (1881-1962), "Pont de la Concorde", 1930-tal enligt påskrift, olja på pannå, ca 11,5x20,5 cm
Osignerad
301208
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här