Hans Ekegårdh

Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS EKEGÅRDH (1881-1962), "Pont de la Concorde", 1930-tal enligt påskrift, olja på pannå, ca 11,5x20,5 cm

Osignerad

301208

2015-03-28