Ghy-Lemm olja Paris

Ghy-Lemm olja Paris
Ghy-Lemm olja Paris
Ghy-Lemm olja Paris
Ghy-Lemm olja Paris

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGUERITE LEMAIRE GHY-LEMM (Frankrike, 1888-1962), "Jardines plantes", signerad Ghy-Lemm, olja på pannå, 21x26 cm

301212

2015-03-28