Axel Bengtsson Stockholm

Axel Bengtsson Stockholm
Axel Bengtsson Stockholm
Axel Bengtsson Stockholm
Axel Bengtsson Stockholm

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL BENGTSSON (1905-76): "Cirkus, Djurgårdsslätten, Stockholm", monogramsignerad och daterad A Bn -7?, blandteknik, 49x62 cm

301218

2015-03-28