Tuomas von Boehm litografi

Tuomas von Boehm litografi
Tuomas von Boehm litografi
Tuomas von Boehm litografi
Tuomas von Boehm litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUOMAS VON BOEHM (Finland, 1916-2000), Stilleben med kanna och krus, signerad T.von Boehm, provtryck, litografi, ca 22,5x38,5 cm

Gulnader, ej examinerad ur ram

301235

2015-03-28