Erik Wessel-Fougstedt Stockholm

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIK WESSEL-FOUGSTEDT (1915-1990): (2) "Biografen Sirius på Långholmsgatan", monogramsignerad EWF och daterad 1979, trägravyr, bildmått 13 x 20 cm samt "Motiv från Kungsgatan", signerad och daterad 1950, provtryck, litografi, ca 32 x 44 cm

1 med dedikation, gulnader

301244

2015-03-28