Vjeteslav Kluichnikov oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), Syrener i vas, signerad Kliuchnikov på ryska, olja på duk, ca 70x81 cm, oramad

301271

2015-03-24