Jim Dine "8 Hearts" färgserigrafi

Jim Dine
Jim Dine

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

JIM DINE (USA, född 1935): "8 Hearts", signerad och daterad i trycket 1970, färgserigrafi, 63x75 cm

Zustandsbeschreibung

301279

2015-03-25