Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
JIM DINE (USA, född 1935): "8 Hearts", signerad och daterad i trycket 1970, färgserigrafi, 63x75 cm
Zustandsbeschreibung
301279
2015-03-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner