Soffbord njurformat

Soffbord njurformat
Soffbord njurformat
Soffbord njurformat
Soffbord njurformat
Soffbord njurformat
Soffbord njurformat
Soffbord njurformat
Soffbord njurformat

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1950/60-tal, njurformat, mahogny, mässingsskodda fötter, höjd 54,5, längd 93, bredd 69 cm

smärre fläckar och ytskador, slitage

301284

2015-03-24