Märklin tågdelar

Märklin tågdelar
Märklin tågdelar
Märklin tågdelar
Märklin tågdelar
Märklin tågdelar
Märklin tågdelar
Märklin tågdelar
Märklin tågdelar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN, tåganläggning spår Ho, bestående av: 3 lok, 7 vagnar, spår, transformator, växlar, mm

Ej funktionstestad, slitage, skador, 1 omärkt lok medföljer samt diverse fabriksförpackningar

301287

2015-03-24