Bertil Öhlund olja på duk

Bertil Öhlund olja på duk
Bertil Öhlund olja på duk
Bertil Öhlund olja på duk
Bertil Öhlund olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERTIL ÖHLUND (född 1923): "Utsikt från Carina Ari ateljé", signerad Bertil Öhlund, Paris 1986, olja på pannå, 89x115 cm

301291

2015-03-25