Bertil Öhlund olja på duk

Bertil Öhlund olja på duk
Bertil Öhlund olja på duk
Bertil Öhlund olja på duk
Bertil Öhlund olja på duk
Bertil Öhlund olja på duk
Bertil Öhlund olja på duk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL ÖHLUND (född 1923): "Viken", signerad Bertil Öhlund, 1979-86, olja på duk, 45x64 cm

301292

2015-03-25