Axel Sjöberg akvarell

Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 500 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Solnedgång, signerad Axel Sjöberg, akvarell, 45x56,5 cm

301298

2015-03-25