Knut Jansson oljemålning

Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

1 800 SEK

KNUT JANSSON (1882-1966): Figurscen i det gröna, signerad och daterad Knut Jansson 54, olja på pannå, 24x33 cm

301300

2015-03-25