Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KLÄDSKÅP, omkring 1900, mahogny, med en dörr, 3 lådor nedtill, bakomliggande inredning i form av hyllplan, 203, 158x61 cm
Fanérskador, slitage, en lös fot
301316
2015-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här