Klädskåp mahogny

Klädskåp mahogny
Klädskåp mahogny
Klädskåp mahogny
Klädskåp mahogny
Klädskåp mahogny
Klädskåp mahogny
Klädskåp mahogny
Klädskåp mahogny

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLÄDSKÅP, omkring 1900, mahogny, med en dörr, 3 lådor nedtill, bakomliggande inredning i form av hyllplan, 203, 158x61 cm

Fanérskador, slitage, en lös fot

301316

2015-03-24