Matservis "Tilly" Rosenthal

Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis

Klubbat för:

5 400 SEK

5 000 SEK

ROSENTHAL, "Tilly", matservis, 111 dlr, 1920-30-tal, dekor av blommor, bestående av: 33 mattallrikar, 24 djupa tallrikar, 3 små terriner, terrin, 2 såsskål, 19 brödtallrikar, 18 assietter, fiskfat, 10 uppläggningsfat, 10 extra delar med smärre nagg medföljer

Slitage

301317

2015-03-24