Matservis "Tilly" Rosenthal
Klubbat för:
5 400 SEK
5 000 SEK
ROSENTHAL, "Tilly", matservis, 111 dlr, 1920-30-tal, dekor av blommor, bestående av: 33 mattallrikar, 24 djupa tallrikar, 3 små terriner, terrin, 2 såsskål, 19 brödtallrikar, 18 assietter, fiskfat, 10 uppläggningsfat, 10 extra delar med smärre nagg medföljer
Slitage
301317
2015-03-24